Med Cruise 1963

"M"  Division

T. Davis, MMC

A. Wilson, MMFN

E. Cabe, MM2

J. Antly, FN

J. Mounts, MM2

U. Bowen, FN

O. Wade, MM2

R. Buschow, FN

A. Kostelecky, MM2

J. Chiassom, FN

W. Locke, MM2

W. Dobbs, FN

B. Bankes, MM3

J. Keesee, FN

A. Stone, MM3

B. Leclair, FN

E. Depriest, MMFN

R. Panici, FN

A. Miller, MMFN

J. Walsh, FN

P. Pitcher, MMFN

L. Bailey, FA

J. Reimer, MMFN

J. Wade, FA

L. Sidwell, MMFN

"B"  Division

G. Cochran, BTC

R. Alloway, BT3

D. Mann, BT1

R. Buchanan, FN

S. Kagler, BT1

J. Caldwell, FN

R. Reed, BT1

D. Hanscel, FN

J. Ballard, BT1

R. Testa, FN

J. Barnes, BT2

R. Simmons, FN

W. Gibbs, BT2

W. Edelman, FN

D. Blanchard, BT3

R. Dean, BTFA

J. Briden, BT3

C. Edwards, BTFA

W. Dixon, BT3

D. Griffarf, FA

L. Jarma, BT3 

G. Lozey, FA

T. Kujawa, BT3

J. Swinney, FA

"R"  Division

W. Harrington, EM2

J. Sturmer, EM3

G. Howell, DC2

F. Bender, SN

J. Kurth, IC2

J. Greenleaf, EMFN

W. Locke, MM2

G. Lozey, FN

F. Pratt, SFP2

E. Marion, MRFN

H. Taylor, SFM2

W. Morris, SFPFN

H. Tucker, IC2

P. Noto, ICFN

R. MacDonald, IC3

R. Stoker, FN

J. Ardizzone, SFP3

J. Welch, FN

J. Milstead, EM3

R. Dupont, ICFA

V. Savarino, MR3

J. Manning, EMFA

D. Steiger, MR3

 

"OI"  Division

T. McCormick, RD1

A. Epps, RDSN

R. Rooks, RD1

F. Heuneman, SN

C. Bundesen, RD2

J. Hunley, RDSN

D. Hansen, RD2

J. Capper, RDSN

F. DeCarlo, ETR3

E. Venzke, RDSN

C. Hendrix, RD3

F. Zaber, ETNSN

J. Trotter, RD3

B. Pulsipher, RDSN

A. Streater, ETN3

R. Polzer, ETRSN

J. Showalter, ETR3

M. Miller, SN

A. Kramer, ETN3

D. Mallast, RDSN

"OC"  Division

G. Bogle, RMCS

G. Carter, SN

A. Rice, HMC

G. Catavolo, SN

T. Schoonover, YN1

G. Deckard, RMSN

M. Johnson, QM2

W. Dobbs, FN

J. Simpson, PC2

J. Garone, RMSN

G. Walls, SM2

W. Leroy, SN

W. Allen, PN2

M. McGeough, QMSN

W. Hazel, RM3

A Myers, SN

R. Kushman, RM3

S. Russell, SN

S. Linehan, YN3

W. Rice, SN

E. Marroquin, SM3

W. Petroff, SA

D. Stone, RM3

J. Robson, SA

K. Bucks, RMSN

D. Keillor, SA

"First"  Division

J. Palmer, BMC

B. Ricketts, BMSN

E. Curtis, BM1

R. Steele, SN

H. Lawrimore, BM2

F. Thompson, SN

J. Brown, SN

S. Thompson, SN

C. Chaltery, SN

R. Timmons, SN

C. Chodack, SN

W. Tracy, SN

R. Davis, BMSN

C. Wildey, SN

J. Doyle, SN

J. Atkinson, SA

F. Dwyer, SN

D. Belfortis, SA

W. Hickey, SN

M. Bensel, SA

R. Jung, SN

J. Cadwell, SA

W. Ismer, SN

R. Clocker, SA

P. Lane, SN

A Gonzales, SA

P. Mathews, SN

J. Henry, SA

F. Melvin, SN

C. Hoemke, SA

R. Moresetti, SN

J. Sharpsteen, SA

J. Pahl, SN

R. Turscak, SA

C. Pierce, SN

 

"Second"  Division

W. Phillips, GMG1

E. Walker, FTG3

J. Fronek, FTG2

J. Debiase, FTGSN

J. Gomez, GMG2

R. George, SN

R. Bowen, FTG3

J. Kelly, SN

M. Brown, GMG3

D. Kemnitz, GMGSN

J. Cortez, GMG3

E. Ritz, SA

D. Miller, FTG3

W. Snogren, FTGSA

R. Pacetti, GMG3

 

"Fox"  Division

J. White, GMM2

K. Case, SN

B. Lowman, GMM2

N. Lebel, TMSN

J. Litaker, TM2

J, Ley, SN

L. LeBlanc, SOG2

W. Martin, SOGSN

T. McCleerey, SOG3

T. Nelson, SOGSN

D. Schindler, SOG3

J. Schaefer, SOGSN

J. Scribner, SOG3

D. Lymangrover, SA

D. Stevens, SOG3

 

"Supply"  Division

C. Earnhardt, CSC

P. Redmond, SK3

D. Miller, SK1

L. Scott, CS3

J. Moore, SK1

S. Blasczak, DKSN

C. Bare, CS2

T. Bellamy, SHSN

R. Gulino, SH2

T. Bradley, SN

E. Billops, SD3

J. Cumberland, SN

J. Heiskanen, SK3

J. Markley,

R. Huckaby, CS3

K. McIntire, SN

J. Martin, SH3

K. Simmons, SN

J. Miller, CS3

A Williams, SA